Результати 1-го туру

Прізвище Кат.

Заклад

Викладач

Концертмейстер

Місце

Батістик

Єва

бандура

Миколаївський міський палац культури та урочистих подій Кожурова Анна Михайлівна

Грамота  наймолодшому учаснику

Бакуліч

 Кіра

бандура

Люботинська ДМШ

Харківська обл.

Готвянська Світлана Миколаївна

1

Померанцева Софія

бандура            

Дитяча школа    мистецтв № 2,

м. Миколаїв

Желєзна Майя Федорівна Блінова Олена Анатоліївна

3

 

Зазвірська Анастасія

домра

Дитяча школа мистецтв № 2,

м. Миколаїв

Дмитренко Тетяна Олександрівна Седух Світлана Тимофіївна

3

Ляховецький Михайло

балалайка      

КЗПСО «Мистецька школа № 12

м. Одеси»

Мурза Олександр Анатолійович Гільченко Ксенія Олександрівна

2

Могілевська

Марія

домра

ДМШ № 4,

м. Одеса

Матрос Ольга Олександрівна Лебіга Тетяна Віталіївна

учасник

Нестеренко Тетяна

домра

Криворізка міська музична школа

№ 5

Маркевич Павліна Григорівна Сігейкова Вікторія Федорівна

3

Ніканоров

Михайло

домра

КПНЗ «Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси» Мурза Людмила Анатоліївна Ніканорова Оксана Вікторівна

1

Сорока

Ольга

домра

Сарненська дитяча музична школа  Карагезова Світлана Володимирівна Дячук Тетяна Вікторівна

3

Федоренко

Поліна

домра

Дитяча музична школа №3

м. Миколаїв

Чекардіна Світлана Миколаївна Потапова Ольга Олександрівна

3

Шабанов Артем

домра

КЗ ДШМ ім. Л. М. Нагаєва

м. Чорноморськ

Бережанська Валерія Миколаївна Оскома Ірина Тимофіївна

учасник

Чекмарьова Вікторія

гітара

Мистецька школа №3 м. Одеси Челишева Яна Євгенівна  

2

Кульчицький

Данило

гітара

Мистецька школа №3 м. Одеси Челишева Яна Євгенівна  

3

Крищук

Петро

акордеон

Мистецька школа N°12 м. Одеси Кушнаренко Галина Іванівна  

2

Лазаренко Костянтин

баян

Дитяча музична школа №6

м. Миколаїв

Михальцова Лариса Григорівна  

3

Лозоватський Єгор

акордеон

ДМШ №2

м. Первомайськ

Брушковська Світлана Олегівна  

3

 

 

   
Мартинов

 Дмитро

баян

 

 

Школа педагогічної практики при коледжі музичного мистецтва

м. Миколаїв

Стиркул Євгенія Миколаївна  

1

Цикош

Олександр

акордеон

Дитяча школа мистецтв № 2,

м. Миколаїв

Іванова Наталія Віталіївна  

учасник

Стахи

Никита

флуер

Республиканский  музыкальный лицей лицей Им.Чиприян Порумбеску

г.Кишинёв

 

Ион Негурэ

 

Ионикэ

Светлана

1

Аржинт

Ливиу

флуер

Республиканский  музыкальный лицей лицей Им.Чиприян Порумбеску

г.Кишинёв

 

Ион Негурэ

 

Ионикэ

Светлана

3

Сухонос 

Діана

бандура

Криворізька міська музична школа №5 Кучеренко Вікторія Ігорівна  

3

Бровенко

Євген

домра

Криворізька міська музична школа №5 Валяєва  Людмила  Олександрівна Сігейкова  Вікторія  Федорівна

учасник

Сибірякова Марія

домра

 

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа № 29           Гоц

 Наталія Вікторівна

Ємельяненко Олена Володимірівна

1

Урсул

Вікторія

домра

Дитяча музична школа №6

м. Миколаїв

Сатоніна

Ірина Григорівна

Бабодій

 Оксана Петрівна

2

Цибулько  Дар’я 

домра

Криворізька міська музична школа №5 Валяєва  Людмила  Олександрівна Сігейкова  Вікторія  Федорівна

учасник

Власенко

Ігор

гітара

Дитяча музична школа №4

м. Одеси

Кондрацька Олена Павлівна  

2

Геращенко Назар 

гітара

Дитяча музична школа №4

м. Одеси

Матрос

 Ольга Олександрівна

 

3

Громов

 Кирило

гітара

 

ДМШ №1

ім. Римського-Корсакова

м. Миколаїв

Ігнатовська Ірина Михайлівна  

3

Костенко

 Ігор

Гітара

 

ДМШ №1,

м. Херсон

Вітрянський Юрій

Володимирович

 

1

Михайлов

Владислав

Гітара

 

Мистецька школа №3 м. Одеси Челишева Яна Євгенівна  

учасник

Наріжна

 Юлія

гітара

Дитяча музична школа №6

м. Миколаїв

Худенко Михайло Олександрович  

3

Фундук’ян Яромир

гітара

КЗ ДШМ ім. Л. М. Нагаєва

м. Чорноморськ

Григоренко Ольга Іванівна  

2

Грицун Владислав Вікторович

акордеон

Токмацька дитяча музична школа

м. Токмак Запорізької обл.

Утєнкова Світлана Василівна  

1

Бурлаку Александр

свисток

Республиканский  музыкальный лицей лицей Им.Чиприян Порумбеску

г.Кишинёв

 

Ион Негурэ

 

Чуйко Инна

3

Верховецкий

Анна

най

Республиканский  музыкальный лицей лицей Им.Чиприян Порумбеску

г.Кишинёв

 

Ион Негурэ

 

Луминица

Ионика

2

Гросу

Корнел

най

Республиканский  музыкальный лицей лицей Им.Чиприян Порумбеску

г.Кишинёв

 

Ион Негурэ

 

Луминица

Ионика

учасник

Раевский

Сергей

най

Республиканский  музыкальный лицей лицей Им.Чиприян Порумбеску

г.Кишинёв

 

Ион Негурэ

 

Луминица

Ионика

3

     
Дует гітаристів ДМШ №1,

м. Херсон

Вітрянський Юрій Володимирович

 

Гран-Прі

Інструментальний ансамбль «ДИВЕРТИСМЕНТ» Каланчацька дитяча музична школа

Херсонська обл.

Кушніренко Любов Миколаївна  

2

Ансамбль народних інструментів

«Мелодія»

Дитяча школа мистецтв № 2,

м. Миколаїв

Іванова Наталія Віталіївна  

2

ансамбль народних інструментів Голопристанська

ДШМ

Херсонської обл.

Степанова Віта Віталіївна Шкроб Ольга Вікторівна

1

ансамбль бандуристів «Зоряниці»

 

«Криворізька міська музична школа №4» Любченко Людмила Федорівна Кучеренко Вікторія Ігорівна

3

Ансамбль народних інструментів

«Адіос»

ДМШ №2

м. Первомайськ

Брушковська Світлана Олегівна

 

3

ансамбль домристів «Феєрія» Дитяча музична школа №3

м. Миколаїв

Соколовська Світлана Борисівна Потапова Ольга Олександрівна

2